איך מוציאים ויזה להודו – המדריך המלא להוצאת ויזה אלקטרונית להודו ב-2021

ויזה להודו

ויזת תיירות אלקטרונית להודו

ישראלים המעוניינים לבקר בהודו למטרת תיירות, נדרשים להנפיק ויזה אלקטרונית להודו טרם נסיעתם.

אם בעבר מבקרים בהודו נדרשו להנפיק ויזה בדרכון, והיה אף צורך להיפרד מהדרכון ולמסור אותו לשגרירות הודו בתל אביב, מאז 2015 החלה הודו להנפיק ויזות אלקטרוניות וכך הפך התהליך לידידותי יותר.

גם ישראלים הנוסעים להודו יכולים להנפיק ויזת תיירות אלקטרונית להודו.

היתרונות של הויזה האלקטרונית להודו הן המהירות הגבוהה בה ניתן להנפיקה, והעובדה שניתן לבצע את התהליך מבלי להגיע פיזית לשגרירות, או למסור את הדרכון לסוכן. את הויזה האלקטרונית להודו מנפיקים באינטרנט, אונליין ומבלי לצאת מהבית.

למי מתאימה ויזת תיירות אלקטרונית להודו?

למרות שכיום ניתן להנפיק ויזת תיירות אלקטרונית להודו באמצעות האינטרנט, ממשלת הודו עדיין מנפיקה ויזות רגילות בדרכון.

אם אתם מתכננים לשהות בהודו עד 3 חודשים (90 יום) ויזה אלקטרונית להודו מתאימה בהחלט.

כמו כן, אם אתם מתכננים שהייה ארוכה יותר בהודו, אך מתכוונים לצאת במהלך הטיול בהודו לביקור במדינות שכנות (כמו נפאל או סרי לנקה), עם החזרה להודו ניתן לשהות 90 ימים נוספים. במקרה זה ויזה אלקטרונית להודו תתאים גם כן.

אם אתם מתכננים שהייה רצופה ארוכה יותר בהודו, יש להנפיק ויזה להודו רגילה בדרכון דרך השגרירות ההודית בתל אביב ולא להסתפק בויזה אלקטרונית להודו.

סוגי ויזות התיירות האלקטרוניות להודו

ממשלת הודו מאפשרת הנפקת 3 סוגים שונים של ויזות תיירות אלקטרוניות:

ויזת תיירות אלקטרונית להודו ל-30 ימים: ויזה המאפשרת שהייה בהודו של לא יותר מ-30 ימים. יש לשים לב כי יש להכנס להודו בתוך 30 ימים מרגע קבלת הויזה האלקטרונית. ויזה זו אמנם זולה יותר, אך מאפשרת פחות גמישות בתכנון הנסיעה להודו.

ויזת תיירות אלקטרונית להודו לשנה: ויזה המאפשרת מספר כניסות בלתי מוגבל להודו ותקפה למשך שנה מרגע הנפקתה. הויזה מאפשרת שהייה רצופה בהודו של עד 90 ימים.

ויזת תיירות אלקטרונית להודו ל-5 שנים: ויזה המאפשרת מספר כניסות בלתי מוגבל להודו ותקפה למשך 5 שנים מרגע הנפקתה. הויזה מאפשרת שהייה רצופה בהודו של עד 90 ימים.

ויזת עסקים אלקטרונית להודו

בדומה לויזת התיירות האלקטרונית להודו, ממשלת הודו מאפשרת הנפקה של ויזת עסקים אלקטרונית להודו.

הויזה הזו מתאימה לאנשים המתכננים נסיעה להודו למטרת עסקים. המטרות השונות יכולות להיות – פגישות עסקיות, השתתפות בתערוכות וכנסים, הדרכות הקשורות למקום העבודה ועוד.

ויזת העסקים האלקטרונית להודו תקפה לשנה אחת (365 ימים) וניתן לשהות במסגרתה עד 180 יום ברצף בהודו. כמו כן היא מאפשרת מספר כניסות בלתי מוגבל להודו לאורך תקופת תוקפה.

הסבר על תהליך הנפקת הויזה האלקטרונית להודו

את הויזה האלקטרונית להודו ניתן להנפיק אונליין, דרך האתר הרשמי של ממשלת הודו ובשפה האנגלית בלבד.

אנחנו ב-VisaPro מציעים שירות הנפקת ויזות אלקטרוניות להודו שבו התהליך כולו מתבצע בעברית, עם תמיכה בעברית שלנו. אנחנו בקיאים בתהליך, מכירים אותו היטב ומתעדכנים בשינויים שצצים מעת לעת.

התהליך כולו, מרגע הגשת המסמכים באתר שלנו ועד לקבלת אישורה הסופי של הויזה האלקטרונית להודו מהרשויות בהודו אורך 3-4 ימי עסקים.

לא יתאפשר תהליך הנפקת ויזה אלקטרונית להודו אם מועד ההגעה להודו קצר מ-4 ימים.

תהליך הנפקת הויזה האלקטרונית להודו דרכנו הוא פשוט מאוד:

1. ממלאים טופס בעברית המכיל את פרטיכם האישיים, ביקורים קודמים בהודו ובעולם, ומידע נוסף.

2. מעלים לאתר שלנו צילום דרכון בתוקף ותמונת פספורט.

בעוד אתר ממשלת הודו מציב מגבלות בנוגע לגודל הקבצים והפורמט, אצלנו אתם לא צריכים לדאוג מזה. תוכלו להעלות כל צילום ברור של עמוד הפרטים האישיים והחתימה בדרכון. כמו כן תוכלו להעלות כל צילום פנים עדכני שלכם על רקע לבן.

3. תשלום – עם סיום מילוי השאלון והעלאת המסמכים תתבקשו לבצע תשלום מאובטח עבור השירות, באמצעות כרטיס אשראי. התשלום נקבע על פי סוג הויזה האלקטרונית להודו שנבחרה והוא כולל את אגרת הויזה עבור ממשלת הודו וכן את דמי הטיפול שלנו.

כמה עולה ויזה אלקטרונית להודו?

אנחנו ב-VisaPro חרטנו על דגלנו להיות השירות הזול בישראל להנפקת ויזות אלקטרוניות להודו ולהנגיש אותו לכמה שיותר אנשים.

אנחנו ממליצים לכל אחד להנפיק את הויזה האלקטרונית להודו ישירות מול האתר הרשמי ההודי, אבל אם אתם לא רוצים לעשות זאת לבד, אנחנו כאן בשבילכם.

אצלנו המחיר עבור ויזה אלקטרונית להודו מתחיל ב-169 ש"ח עבור הויזה הזולה ביותר והוא כולל את דמי הטיפול שלנו וכן את האגרה המשולמת לרשויות בהודו עבור הנקפת הויזה האלקטרונית להודו.

אם מצאתם שירות ישראלי המציע מחיר נמוך משלנו עבור כל סוג ויזה אלקטרונית להודו, אנחנו לא רק נשווה את המחיר אלא נוסיף גם הנחה.

שתפו עכשיו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מוכנים לצאת למסע?

כרגע לא ניתן להנפיק ויזה להודו

רוצים לקבל עדכון ברגע שניתן לטוס להודו ולהנפיק ויזות? השאירו פרטים ונדאג לעדכן אתכם.

בנוסף – קבלו 50% הנחה על דמי הטיפול שלנו עבור כל ויזה!